Agenda

 

2017

5 februari – Bier Reclame Museum- Breda  (De Liedjes)

19 februari – Pop-up Theater – Visschersplein 75 B – Utrecht

11 maart – De Theaterschuur – Drouwenermond

25 maart – De Parel van Zuilen – Utrecht –   (Uitverkocht)

14 april – T’Koppel – Breda (besloten)

20 april – De Museumwerf – Vreeswijk –  (Uitverkocht)

14 mei – Theater De Ster – Bergeijk 

27 mei – Matinee Cafe van Marja – Apeldoorn

16 juni – Artisan – Den Bosch  (besloten)

18 juni – De Amer – Amen

9 juli – c.c. T’ IJsselmeer – Oosterleek

 

Na-seizoen:

20 augustus – Castellum / Hoge Woerd  (s Middags)

23 augustus – Berlijnplein – Leidsche Rijn – (6 kleine voorstellingen)

20 september – De Genegenheid onder de Hemel – Nijmegen #

23 september –  Burendag (‘Voorheen t Hoekie’ ) – Bilthoven/De Bilt #

28 oktober – C.C. Azotod  – De Meern   (de Folk liedjes)

12 november – De Muse – Malden

24 november – c.c. Kargadoor – Utrecht – (i.s.m. Van Piekeren)

 

verwacht 2018:

10 maart – Theater – Het Atelier 30b – Waalwijk

31 maart  Matinee Deel 2 – Bij Marja – Apeldoorn

14 april – Weeshuis van de Kunst – De Bilt

9/10 Juni – Zomerfolk – Groningen *

22/24 Juni – Oerol – Terschelling *

27 oktober – De Parel van Zuilen – Utrecht

November – De Verrekieker – Drouwenermond *

 

De Melangeur – Geldermalsen *

De Stad – Utrecht

*o.v.b # Laroux -Xs

 

2016

21 maart – Parelsessies Utrecht – (try-out)

14 april –  8e Kleinkunstfestival
16 april –  Finale – Schiller Theater – Utrecht

5 juni – Theater Pantalone – IJsselstein (Uitverkocht)

2 juli – Centrum vd Kunst – De Bilt (Uitverkocht)

15 juli – VOLGSPOT (live – radio 5) KRO-NCRV (21.00 – 22.00 uur)

21 augustus – Open Stal (kunstroute) – Oldeberkoop (De Liedjes)

10 sept – Kunstmarkt de Bilt (De Liedjes)

17 september – Theater Landgraaf – Landgraaf

8 oktober – SwaMp Te-Jater – Raamsdonk (Uitverkocht)

14 oktober – c.c. De Groote Weiver – Wormerveer

29 oktober – COUNTRY en Omstreken RADIO RIJNMOND (17.00-19.00 uur)

10 november – Theater Het Hof – Zaltbommel (besloten) #

17 november –  Theater T’Pakhuis – Vianen  (Uitverkocht)

 


2015 ( & daarvoor) :

Beauforthuis – Austerlitz

Theater T Ey – Belsele (Belgie)

Folkwoods Festival – Neunen

c.c. De Kersentuin – Schalkwijk

Trek er us uut – Groesbeek

De Bibliotheek – Almelo

Theater Odeon – Zwolle

De Plantage – Amsterdam (tros radio 2)

De Lantaarn – Zevenaar

Razzmatazz – Oost Souburg

Cultuurhuis de Muzerije – Den Bosch

Folkclub – Twente – Enschede

De Schalm – Veldhoven

Artro festival – Sas van Gent (Belgie)

Hallo Gelderland – TV Gelderland – Arnhem

Regiotap – RTV Oost – Hengelo

Averechts – Utrecht